O mnie

Hej!
Nazywam się Renata, lecz wolę, gdy zwracają się do mnie Renia. Mam 18 lat. Mieszkam w niewielkim mieście w województwie podlaskim. Interesuję się fotografią, blogowaniem i gotowaniem. Fotografią i blogowaniem zaczęłam interesować się na początku gimnazjum. Ostatnią pasję rozwijam, ucząc się w technikum na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych.


Jestem pozytywnie nastawioną do życia osobą. Ale jak niektóre dziewczyny jestem wrażliwa i nieśmiała. Staram się dążyć do wyznaczonych celów, a po drodze spełniam marzenia.
Na blogu pokazuję cząstkę mojego życia. Dzielę się na nim moimi przemyśleniami oraz pasjami. Czytając bloga, możecie mnie lepiej poznać.

                                                      Pozdrawiam i zapraszam!                                                                                                                                                                                                       Reniaa

3 komentarze:

 1. Masz bardzo ciekawą pasję. Ja także lubię fotografować ale nie mam w tej dziedzinie talentu ale od czasu do czasu uda mi się przez przypadek zrobić w miarę dobre. Prowadzisz bardzo interesującego bloga. Oby tak dalej :)

  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę talentu do gotowania ! Ja to niestety kiedy pojawiam się w kuchni oznacza to wielkie kłopoty .... A tak poza tym, to pozdrawia Podlasianka ! ♥
  http://world-by-ous.blogspot.com/ http://tworczoscgabrielaanastazji.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do mnie :) pozdrawiam i życze dalszego rozwijania pasji http://brylancikxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥
Na każdy podany link wejdę ♥
Jeśli spodoba ci się blog to zaobserwuj
a ja postaram się odwdzięczyć ♥